Bali, Bali

Hotel Artotel Sanur Bali

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: BLBVPR - 5006
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

POŁOŻENIE :

Hotel Artotel Sanur - Bali usytuowany jest w miejscowości Sanur, 2 minuty spacerem od plaży Sanur. Blisko cenrum Krótki spacer dzieli budynek od głównej ulicy, przy której działa wiele sklepów i lokali gastronomicznych. Odległość od międzynarodowego lotniska Denpasar wynosi 11 km.

PLAŻA :

Plaża znajduje się 2 minuty od hotelu. 

HOTEL :

Nowoczesny hotel, zainspirowany słynnym corocznym festiwalem latawców Sanur, ARTOTEL Sanur - Bali przyjmuje za główną inspiracje latawce. Ten butikowy hotel traktowany jest jak płótno, na którym prezentowane są inspirujące dzieła sztuki najważniejszych współczesnych artystów  z Bali. 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI :

Do dyspozycji Gości jest basen na dachu i centrum spa. Najbardziej przepyszne menu Bali serwowane jest w Lidah Lokal. Skostujesz tu najlepszych świeżych dań jednocześnie ciesząc się współczesną grafiką artystów z Bali. Bar na dachu, gdzie zrelaksujesz się obserwując jak słońce wychodzi z basenu bez krawędzi, poczujesz morską bryzę, skosztujesz koktajle.

INTERNET :

wi-fi

KONFERENCJE/INCENTIVE :

Jedna mała sala konfenercyjna 

SPORT, REKREACJA I ROZRYWKA :

basen na dachu hotelu, centrum Spa.

ZAKWATEROWANIE :

Wnętrza obiektu urządzono w miejskim stylu. Wszystkie przestronne studia zapewniają bezpłatne WiFi i są wyposażone w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, sejf na laptopa oraz ekspres do kawy. Niektóre studia dysponują częścią wypoczynkową, natomiast każdy mieści łazienkę z prysznicem, kapciami i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

WYŻYWIENIE :

BB: śniadanie HB: śniadanie i obiadokolacje w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji za dodatkowoą opłatą. FB: 3 posiłki dziennie. Napoje do śniadań w cenie do pozostałych posiłków za dodatkowa opłatą.

INFORMACJE DODATKOWE :

https://artotelgroup.com/hotels/artotel/sanur-bali

CENA :

Cena PLN zawiera - bilet lotniczy,  bagaż rejestrowany + podręczny, prywatny transfer lotnisko - hotel - lotnisko z asysta anglojęzyczną,  zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela lokalnego biura, ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, VAT.  Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera - dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych,  w przypadku wykupienia wycieczek napiwków dla anglojęzycznego przewodnika (5.00USD/pax/day) oraz kierowcy (3.00USD/pax/day)  Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom. W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

WARUNKI WJAZDOWE :

Wiza, paszport, warunki wjazdowe:   Polscy turyści mogą wjeżdżać do Indonezji bez wiz, w ramach wprowadzonego w dniu 10.06.2015 r. dekretu, w którym Indonezja jednostronnie zniosła obowiązek wizowy dla obywateli 45 krajów. Wjazd bezwizowy obejmuje okres 30 dni i nie podlega przedłużeniu. Przy wjeździe do Indonezji paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy. Na żądanie władz imigracyjnych należy okazać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż.  Przy wjeździe do Indonezji należy posiadać przy sobie kartę kredytową,  gdyż w niektórych hotelach przy kwaterowaniu  wymagany jest depozyt zabezpieczajacy (blokada środków na koncie ewentualnie  płatny gotówką), rozliczany przy wymeldowaniu Klientów. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient jest odpowiedzialny za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora

WAŻNE INFORMECJE :

UWAGA: Dodatkowe łóżko w Indonezji może być standardowym łóżkiem, dostawką w postaci sofy, rozkładanego fotela lub materacem. 

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów