Bali, Bali

Champlung Sari

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Region:

Opis oferty:

  Położenie:
Hotel butikowy będący połączeniem tradycyjnej balijskiej architektury, funkcjonalnie urządzonych pokoi oraz egzotycznego ogrodu. Obiekt znajduje się tuż przy słynnym Lesie Małp, którego mieszkańcy - makaki - chętnie odwiedzają teren hotelu. Odległość do centrum Ubud - ok. 1.5 km, do lotniska - ok. 36 km. Najbliższe sklepy i restauracje znajdują się tuż przy obiekcie.Plaża:
Nie dotyczy.Do dyspozycji gości:
Recepcja 24h, restauracja Kamani (kuchnia azjatycka i międzynarodowa), Wanara lounge & bar z widokiem na basen i Las Małp (śniadania, przekąski, kolacje), bar przy basenie, 2 baseny ze słodką wodą (leżaki i parasole bezpłatne). Za dodatkową opłatą usługi pralni, wypożyczalnia samochodów, wymiana walut. Hotel akceptuje karty kredytowe.Pokoje:
Hotel posiada ok. 100 wyremontowanych pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki dla osoby dorosłej lub dziecka. Każdy posiada balkon lub taras i wyposażony jest w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV Sat, lodówkę, łazienkę z wanną, prysznicem oraz WC.Wyżywienie:
Śniadania w restauracji hotelowej. Dodatkowe posiłki za opłatą.Program sportowy i animacyjny:
Hotel nie prowadzi programu animacyjnego. Za dodatkową opłatą zabiegi i masaże w centrum spa (szczegółowy cennik dostępny w recepcji).Internet:
Bezpłatny internet WiFi w ogólnodostępnych częściach hotelu.Kategoria lokalna:
***Strona www:


Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów